تصادف شدید کامیون و آریسان در اتوبان یاسینی با یک مصدوم

به گزارش رکنا، سرهنگ "احسان مومنی" عنوان کرد: ساعت 00:10 بامداد امروز وقوع یک فقره تصادف جرحی در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید یاسینی پیچ سرخه حصار به پلیس 110 به اپراتور منطقه 25 اعلام گردید .

وی بیان داشت: تیم کارشناسی منطقه 25 پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار ، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

وی گفت : وانت آریسانی که در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید یاسینی پیچ سرخه حصار در حال حرکت بوده به علت عدم توجه به جلو ناشی از سرعت غیر مجاز با یکدستگاه کامیونی که در این مسیر مشغول تردد بوده برخورد کرده که در این تصادف شدید سرنشین وانت آریسان مجروح می شود.

این مقام انتظامی ادامه داد : با حضور عوامل اورژانس، خدمات درمانی سرپایی برای سرنشین آریسان انجام، ولی به علت شدت ضربه وارده به بیمارستان منتقل شد.

مومنی بیان داشت : در خصوص این تصادف کروکی جرحی تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری مربوطه شد.
وی از رانندگان خواست ضمن رعایت حق تقدم در حین رانندگی و احترام به حقوق دیگر رانندگان از سرعت و سبقت مخصوصا در مواقع تاریکی هوا که دید راننده محدود می گردد جدا خودداری نموده در حین رانندگی تمام حواس خود را صرفا به رانندگی معطوف داشته و از انجام هرگونه حرکاتی که تمرکز آنها را به هم بریزد و حواس راننده را مشغول کار دیگری نماید جدا خودداری نمایند .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تصادف آریسان

آیا این خبر مفید بود؟