پاسخ وکیل تهمینه میلانی به ادعای متهم به افترا و تهدید / خبری از تبرئه نیست

به گزارش خبرنگار رکنا، اردیبهشت ماه سال 98 بود که تهمینه میلانی،نمایشگاه نقاشی خود را راه اندازی کرد اما موج انتقادات به خانم کارگردان از همان روز آغاز شد. منتقدانی که حرف آنها این بود که خانم کارگردان اولا نقاشی ها را خودش نکشیده و دوما طرح اثرها، کپی از آثار هنرمندان کشورهای دیگر است. این انتقادات مسیر خود را در فضای مجازی گسترش داد تا جایی که نمایشگاه به تعطیلی کشیده شد.

حاشیه های نمایشگاه تهمینه میلانی

بعد از مدتی دومین نمایشگاه نقاشی  تهمینه میلانی برگزار شد.اما قبل از آن خانم کارگردان از دو فرد که خود را  منتقد ادبی و  روزنامه نگار حوزه فرهنگ و هنر معرفی کرده اند  به نام (الف . پ)و (م . ب ) به اتهام نشر اکاذیب و تهدید به دادگاه شکایت برد.

شکایت تهمینه میلانی چه بود؟

موضوع شکایت خانم کارگردان تهدید ، افترا و نشر اکاذیب بود که در دادسرای عمومی و انقلاب ثبت شد.

و اما روز گذشته یکی از  متهمان پرونده شکایتی خانم کارگردان (الف .پ) با انتشار  توئیتی در حساب توئیتری  خود ادعا کرد که از اتهام وارد شده از سوی خانم کارگردان تبرئه شده است.

sss

صدور قرار جلب به دادرسی برای هر دو فرد

اما وکیل تهمینه میلانی با ارائه مدارک دادسرا به خبرنگار رکنا  اعلام کرد که اتهام وارد شده به قوت خود باقی است.

 وفاجو -وکیل تهمینه میلانی به خبرنگار رکنا در خصوص ادعا (الف . پ) در خصوص پرونده  شکایت تهمینه میلانی  و تبرئه ای که مدعی شده است چنین گفت : "ادعای (الف .پ) در خصوص تبرئه رد است . پس از پیگیری قضائی در دادسرای ناحیه 1 تهران (الهیه) برای هر دو مشتکی عنهما قرار جلب به دادرسی صادر شده  و همچنین نسبت (الف .پ)دستور ممنوعیت خروج از کشور نیز صادر شده است و پرونده ایشان جهت رسیدگی همچنان در مراجع قضایی مفتوح است."

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟