دستگیری 2 شرور تحت تعقیب در کاشان

به گزارش رکنا، سرهنگ حسین بساطی شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه آسایش و امنیت مردم خط قرمز پلیس است، اظهار داشت: با هر فرد یا گروهی که بخواهد کوچک‌ترین اختلالی در امنیت مردم ایجاد کند به شدت برخورد می‌شود.

وی با اشاره به وقوع چندین فقره درگیری و شرارت و ایجاد مزاحمت برای نوامیس از سوی دو شرور ابراز داشت: با توجه به گزارش‌های واصله این موضوع در دستور کار فوری مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان تصریح کرد: مأموران پلیس امنیت کاشان با انجام اقدامات اطلاعاتی متوجه سابقه شرارت، مزاحمت برای نوامیس، سرقت، حمل سلاح سرد و فروش مواد مخدر در مورد این دو شرور سابقه دار شدند.

وی با بیان اینکه در نهایت مخفیگاه این دو شرور شناسایی شد، خاطرنشان کرد: این دو شرور با هماهنگی‌های انجام شده با دادستان عمومی و انقلاب کاشان دستگیر و پرونده آنها برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قانونی شد.

سرهنگ بساطی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وقوع سرقت انواع موتورسیکلت در سطح شهرستان کاشان افزود: لازم است همشهریان کاشانی در هنگام پارک موتور سیکلت در معابر از لوازم ایمنی مناسب استفاده کنند و نکات حفاظتی و امنیتی لازم را در مورد مراقبت از موتورهای سیکلت خود رعایت کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟