شلیک های پی در پی پلیس و مرگ 2 متهم در شهریار

به گزارش رکنا، ماموران کلانتری 14 ابوطالب شهرستان رباط کریم، بامداد روز جمعه 31 مردادماه حین انجام وظیفه و گشت زنی در منطقه " شاهدشهر - شهریار " به یک دستگاه متورسیکلت با 2 سرنشین ظنین شده و دستور ایست صادر کردند.

این گزارش حاکی است، سرنشینان موتورسیکلت بدون اعتنا به هشدار پلیس با افزودن بر سرعت خود از محل گریختند که ماموران کلانتری حین تعقیب و گریز با استعلام از مرکز پیام دریافتند این موتورسیکلت سابقه سرقت از منطقه یوسف آباد تهران دارد.

تعقیب و گریز پلیسی در تهران

این گزارش می افزاید، ماموران تمامی اقدامات لازم جهت توقیف موتورسیکلت مورد نظر را انجام دادند اما آنها همچنان بدون توجه به هشدارها به فرار خود ادامه دادند تا اینکه در نهایت پس از تعقیب و گریز طولانی و با رعایت قانون بکارگیری سلاح، چند تیر از سوی پلیس شلیک شد.

گفتنی است، متاسفانه در این حادثه با اصابت تیر به سرنشین موتورسیکلت، موتور واژگون و راکب آن نیز به شدت مصدوم شد که مصدومان بلافاصله با هماهنگی ماموران پلیس توسط اورژانس به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافتند اما تلاش پزشکان برای زنده ماندن آنها موثر واقع نشد.

گفتنی است، فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران ضمن ابراز تاسف از این حادثه تلخ اعلام کرد: در این خصوص پرونده ای تشکیل و تحت بررسی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟