لحظه وحشتناک حمله خرس به دوچرخه سوار وسط شهر! + فیلم
حجم ویدیو: 4.81M | مدت زمان ویدیو: 00:00:44

به گزارش رکنا،یکی از مواردی که اغلب در کشور هند دیده می‌شود هجوم حیوانات وحشی مانند پلنگ، شیر، ببر یا خرس به مناطق مسکونی و حمله آن‌ها به انسان یا حیوانات اهلی است. در حالی که حدود چند روز پیش حمله گله‌ای از شیر‌ها به یک میمون در ایستگاه اتوبوسی در منطقه «بهاتاکوفار» هند خبرساز شده بود به تازگی حمله خرس به مردم محلی در منطقه « کالاهاندی » در شهر « بهاوانی پاتنا » واقع در ایالت اودیسا خبرساز شده است.

حمله خرس به مردم محلی در هند

این خرس که با ورود به منطقه مسکونی توسط ساکنان محلی محاصره شده بود به دلیل وحشت زیاد به یکی از آن‌ها حمله ور شد. این اتفاق در تاریخ ۲۱ آگوست رخ داد. در ویدئویی که توسط افراد محلی و با تلفن همراه تهیه شده است لحظه فرار خرس پس از حمله این حیوان به یک مرد دوچرخه سوار را نشان می‌دهد. ساکنان محلی که چوب و چماق در دست داشتند به خرس حمله ور شده و توانستند دوچرخه سوار را نجات دهند. در ادامه ماموران جنگلبانی در محل حادثه حاضر و عملیات شکار خرس همچنان ادامه دارد.

شکار خرس توسط ماموران جنگلبانی

گفتنی است؛ این دومین مورد از حمله خرس‌ها طی یک هفته گذشته به این منطقه از هند به شمار می‌رود. در تاریخ ۱۵ آگوست نیز یک قلاده خرس پس از ورود به این منطقه موجب ایجاد ترس و وحشت در میان ساکنان محلی شد. ماموران جنگلبانی پس از اطلاع از این حادثه در محل حاضر و با شلیک گلوله بیهوش کننده این حیوان را به جنگل منتقل کردند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟