نجات معجزه آسای نوزاد توسط راننده پیک موتوری! + فیلم
حجم ویدیو: 6.18M | مدت زمان ویدیو: 00:00:50

به گزارش رکنا، نوزاد تازه متولد شده‌ای که تنها چند ساعت پس از تولدش در به داخل سطل آشغال خیابان پرتاب شده بود پیدا شد. یک راننده پیک حین پارک موتورسیکلت خود با شنیدن صدای گریه کودک، این نوزاد را در سطل آشغال پیدا کرد.

«های یافِنگ»، در حال پارک وسیله نقلیه خود و رفتن به خانه اش برای صرف ناهار بود که ناگهان صدای نوزاد را از سطل آشغال شنید. این اتفاق روز چهارشنبه در منطقه‌ای در شمال چین در نزدیکی شهر «نینگژیا «رخ داد.

این نوزاد در حالی که هنور بند نافش بریده نشده بود و هیچ لباسی بر تن نداشت در داخل یک کیسه پلاستیکی قرار داده شده بود. این کودک بلافاصله به بیمارستان منتقل و تحت مداوا قرار گرفت. بنا به گزارش رسانه‌های محلی چین حال کودک، مساعد گزارش شده است. تحقیقات پلیس چین برای شناسایی والدین این نوزاد ادامه دارد.

پرتاب این نوزاد به داخل سطل آشغال در این منطقه از شمال چین در حالی خبرساز می‌شود که چند روز پیش نیز پیداشدن یک نوزاد دختر در نزدیکی سطل آشغالی در منطقه‌ای در جنوب چین خبرساز شده بود. در این اتفاق که در شهر «دونگوان» واقع در استان گوانگ دونگ رخ داد این نوزاد دختر توسط رفتگر خیابانی پیدا شد.

ظاهرا والدین این دختر که انتظار تولد نوزاد پسر را داشتند پس از تولد فرزندشان آن را در نزدیکی یک سطل آشغال خیابان قرار دادند. در یکی از ویدئو‌هایی که منتشر شده بود پدر نوزاد در حال حمل فرزندش کنار سطل آشغال دیده می‌شود. ویدئوی دیگر صحنه نجات کودک و بیرون کشیدن او از میان بوته‌ها کنار خیابان را نشان می‌دهد. والدین این کودک توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟