نجات 12 زن و مرد قوچانی در دره شمخال / عملیات سپاه نتیجه داد

به گزارش رکنا ، مسعود برازنده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قوچان گفت:سه خانواده 12 نفری مفقود شده در دره شمخال با تلاش نیروهای هلال احمر قوچان و درگز، سپاه پاسداران قوچان ،هنگ مرزی درگز و نیروهای بسیج و مردمی پیدا شدند.

مسعود برازنده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قوچان در جمع خبرنگاران، عنوان کرد: ساعت ۲۳ شب گذشته ۷ مرداد، توسط مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری استان خراسان رضوی خبری مبنی بر مفقودی سه خانوار به تعداد ۱۲ نفر در منطقه دوابی دره شمخال گزارش شد.

ناپدید شدن 12 زن و مرد در دره شمخان قوچان

وی افزود: برهمین اساس یک تیم پنج نفره تخصصی جستجو و نجات کوهستان از هلال احمر شهرستان قوچان به منطقه اعزام شدند و عملیات جست‌وجو با همراهی عوامل جمعیت هلال احمر شهرستان درگز، هنگ مرزی درگز، سپاه پاسداران،بسیج و نیروهای محلی انجام شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قوچان در ادامه، اظهارکرد: خوشبختانه حوالی ظهر امروز ۱۲ نفر مفقود شده در صحت و سلامت کامل پیدا شدند و به آغوش خانواده‌های خود بازگشتند.

وی در پایان تصریح کرد: درخواست ما از طبیعت گردان این است که قبل از برنامه‌ریزی به وضعیت آب و هوا و هشدارهای صادر شده توجه داشته باشند و هنگام بروز حادثه خونسردی خود را حفظ نمایند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟