دستگیری شکارچیان 24 قطعه کبک در رفسنجان

به گزارش رکنا، حسین آخوندی حومدینی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست شهرستان رفسنجان گفت: نیرو‌های یگان حفاظت محیط زیست شهرستان رفسنجان امروز برای پایش محیط طبیعی و زیستگاه‌های مناطق آزاد به ارتفاعات شرقی شهرستان منطقه دره جوز عزیمت می‌کنند و در حین گشت و کنترل متوجه آثار حضور یک دستگاه موتور سیکلت در منطقه می‌شوند که با بررسی و جستجو موتور سیکلت مذکور را که در بین درختان بادام کوهی استتار شده بود، پیدا می‌کنند.

کشف سلاح شکاری در رفسنجان

او افزود: ماموران پس از چند ساعت پیاده روی و گشت زنی دو نفر متخلف را دستگیر و از نامبردگان لاشه بیست و چهار قطعه کبک، یک قبضه اسلحه ساچمه زنی، یک تیغه چاقو، ده عدد فشنگ ساچمه، سه عدد فشنگ چهارپاره دست ساز و دو عدد دوربین شکاری کشف و ضبط شد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست شهرستان رفسنجان گفت: متهمان با دستور مقام قضایی در بازداشت بسر می‌برند و پرونده در اولین فرصت برای سیر مراحل قانونی به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ارسال خواهد شد.

او در پایان تصریح کرد: قطعا با همکاری مرجع قضایی و حمایت‌های اداره کل محیط زیست و مسئولین عالی رتبه شهرستان عرصه را بر متخلفان شکار و صید تنگ خواهیم کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟