دستگیری 534 قاچاقچی و کشف بیش از هزار میلیارد ریال کالای قاچاق

به گزارش رکنا،  سردار محمد رضا مقیمی از اجرای سومین مرحله طرح سراسری مقابله با قاچاق کالا با اولویت دام زنده، کالاهای اساسی و محصولات کشاورزی استراتژیک (گندم – آرد و نهاده های کشاورزی) به منظور پیشگیری و تشدید برخورد با قاچاق کالا در 48 ساعت گذشته در سراسرکشور خبر داد.

وی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در بازرسی از مراکز پخش و توزیع فرآورده های دامی، محصولات کشاورزی و انبارهای نگهداری کالا موفق به کشف انواع کالاهای اساسی و ضروری مردم شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا تصریح کرد: در طرح مذکور تعداد 534 متهم دستگیر و یک فروند لنج، 303 دستگاه خودرو و 6 دستگاه موتورسیکلت توقیف شد.

سردار مقیمی ضمن اشاره به اینکه کارشناسان ارزش تقریبی کالاهای مکشوفه را بیش از هزار میلیارد ریال برآورد کردند گفت: کالاهای مکشوفه تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و همچنین فرآورده های نفتی مکشوفه به نمایندگی شرکت نفت در استان ها و متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا ضمن تقدیر و تشکر از هموطنان عزیز با اشاره به عزم جدی این پلیس برای مبارزه با هر گونه قاچاق کالا و ارز از مردم خواست: درصورت مشاهده هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی موضوع را به فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟