عکس های عروس خانم آبرویش را برد ! / زن کاشانی بازداشت شد

سرپرست فرماندهی انتظامی کاشان از دستگیری آرایشگری که تصاویر یکی از مشتریان خود را به منظور تبلیغ شغل خود در فضای مجازی انتشار داده بود خبر داد .

به گزارش رکنا ، سرهنگ غلامرضا باهنر سرپرست فرماندهی انتظامی کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه خانمی به عنوان آرایشگر زنانه جهت تبلیغ شغل خود اقدام به انتشار تصاویر و فیلم های خصوصی او کرده ، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس فتای این شهرستان قرار گرفت.

متهم آرایشگاه زنانه کاشان دستگیر شد

وی افزود: ماموران پلیس فتا ضمن هماهنگی و اخذ مجوز از سوی دادستان عمومی و انقلاب کاشان ، متهم را که خانمی ۳۶ ساله بود شناسایی و دستگیر کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: متهم هنگامی که با مستندات پلیس روبه رو شد به بزه انتسابی اعتراف و انگیزه خود را جذب مشتری عنوان کرد.

سرهنگ باهنر ادامه داد: در این خصوص پرونده تشکیل و متهم برای اقدامات قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

حبس و جزای نقدی در انتظار منتشرکنندگان عکس های خصوصی

سرپرست فرماندهی انتظامی کاشان در پایان خاطرنشان کرد: مطابق ماده ۱۷ قانون جرایم رایانه ای هرکس به وسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی صوت یا تصاویر یا فیلم خصوصی یا خانوادگی یا اسرار دیگری را بدون رضایت او جز در موارد قانونی منتشر کند یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفا موجب هتک حیثیت او شود به حبس و جزای نقدی یا هردو مجازات خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟