6 جسد در دره قزوین / راز این صحنه فجیع چیست؟

قدرت حسنی، رئیس اداره اطلاع رسانی پلیس قزوین از برخورد یک دستگاه کامیون ولوو با یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در لاین جنوبی قزوین _کرج " روبروی شهر " آبیک " خبر داد که در این تصادف مرگبار 6 تن کشته شدند.

به گزارش رکنا، قدرت حسنی، رییس اداره اطلاع رسانی پلیس قزوین  اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد واژگونی خودروی کامیون کشنده هوو، بلافاصله عوامل پلیس راه و ماموران انتظامی کلانتری 11 شهرستان آوج برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد یک دستگاه خودروی کامیون کشنده هوو بدلایل نامعلوم از جاده منحرف و واژگون و به دره سقوط کرده است.

برخورد کامیون با پژو ۶ کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت

رئیس اداره اطلاع رسانی پلیس قزوین عنوان کرد: در این سانحه راننده خودروی مورد نظر به علت شدت جراحات وارده در صحنه فوت شده است.

وی بیان کرد: برابر اعلام کارشناس پلیس راه، علت این حادثه، بی احتیاطی از جانب راننده کامیون کشنده هوو به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه اعلام شده است.

حسنی با تاکید بر دقت لازم در هنگام رانندگی عنوان کرد: توجه کافی به جلو و اطراف و سرعت مطمئنه موجب سفری ایمن و بدون هیچ گونه حادثه ای خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟