دستگیری 2 سوداگر مرگ با 129 کیلو گرم تریاک

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد یکی از سوداگران مرگ به هویت " الف. " اخیرا فعالیت های مشکوکی دارد و بررسی موضوع دراختیار تیمی از ماموران پایگاه سوم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: با انجام تحقیقات گسترده پلیسی ماموران دریافتند متهم از اهالی کرمان بوده با همکاری یکی از همدستانش به طور مستمر مواد مخدر را از استان کرمان تهیه و با استفاده از خودروی سواری به استان های تهران، شیراز، قزوین انتقال می دهد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: همچنین در رصد های اطلاعاتی به دست آمد که متهم به تازگی قصد دارد با همکاری همدستش با استفاده از 2 دستگاه خودروی سواری پژو 405 محموله ای را به شهر شیراز انتقال دهد که سریعا موضوع بررسی و در تکمیل تحقیقات پلیسی به دست آمد که ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین نیز متهم و همدستش را تحت مراقبت و تعقیب قرار می دهند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با اشاره به اینکه برای جلوگیری از شکست اطلاعاتی طی هماهنگی با ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین با اخذ نیابت قضائی تیمی از ماموران پایگاه سوم این پلیس به استان کرمان اعزام شد، گفت: خودروهای متهمان با همکاری ماموران شهر "بابک" از توابع استان کرمان در محور خروجی استان کرمان شناسایی و در یک عملیات هماهنگ هر دو خودرو متوقف و هر دو سوداگر مرگ دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران افزود: در مجموع از هر دو خودرو 129 کیلو تریاک کشف و سوداگران مرگ به مرجع قضائی معرفی شدند.

حسنوند به همکاری ماموران مبارزه با مواد مخدر هر سه استان اشاره کرد و خاطر نشان کرد: با همکاری و تداوم همکاری بین ماموران استان ها می توان شاهد موفقیت های پلیس در مبارزه با سوداگران مرگ بود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟