عملیات نفسگیر برای نجات جوان 21 ساله کرجی از چنگال آدم ربایان

به گزارش رکنا، سردار سید جعفر حسینی روز دوشنبه گفت: ساعت یک بامداد دیروز یکشنبه در پی تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره آدم ربایی از سوی سرنشینان ۲ دستگاه خودرو پراید و ۴۰۵ در محدوده اتوبان کرج - قزوین حوالی شهرستان نظرآباد، بلافاصله مأموران به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

جانشین فرمانده انتظامی البرز اعلام کرد: طی تحقیقات اولیه مشخص شد، سرنشینان یک دستگاه سواری ۴۰۵ و پراید، جوانی ۲۱ ساله را به شدت مورد ضرب و جرح قرار داده و سپس اقدام به ربودن وی و فرار از محل کرده اند.

ماموران به منظور شناسایی آدم رباها وارد عمل شده و ضمن استعلام از پلاک خودروها دستور توقیف آن ها را به تمام یگان های انتظامی استان های همجوار صادر کردند.

رهایی گروگان ۲۱ ساله در نظرآباد

وی بیان داشت: تحقیقات برای شناسایی متهمان ادامه داشت تا این که یک دستگاه خودرو پراید با مشخصات مورد نظر در اتوبان "کرج - قزوین" شناسایی و پس از مطابقت پلاک خودرو با پلاک مورد نظر بلافاصله دستور توقف خودرو صادر و راننده و سرنشین آن که ۲ زن بودند، دستگیر شدند.

سردار حسینی گفت: متهمان در اظهارات خود اظهار داشتند که، خودرو حامل فرد ربوده شده دقایقی پیش از آن ها جدا شده و به سمت اتوبان قم حرکت کرده است که موضوع به ماموران آگاهی استان قم اطلاع داده شد و با سرعت عمل ماموران خودرو مورد نظر که یک دستگاه پژو ۴۰۵ بود با ۲ سرنشین مرد شناسایی و در یک عملیات ضربتی هر ۲ متهم دستگیر و فرد ربوده شده نیز در کمتر از ۲۴ ساعت در یک عملیات موفق پلیسی رها شد.

وی افزود: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد انگیزه خود از این آدم ربایی را اختلافات مالی عنوان کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز ضمن بیان اینکه در این رابطه تعداد ۲ دستگاه خودرو توقیف شد، خاطر نشان کرد: چهار متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟