لحظه نفسگیر آویزان شدن یک دختر 5 ساله از پنجره طبقه ۱۳ برج! + فیلم
حجم ویدیو: 5.73M | مدت زمان ویدیو: 00:00:42

به گزارش رکنا، بدون شک رها کردن کودکان به تنهایی در خانه می‌تواند بسیار خطرناک باشد. هر لحظه آن‌ها ممکن است دست به کار‌هایی بزنند که خطرآفرین بوده و حتی به قیمت از دست دادن جانشان تمام شود. مانند اشتباه یک زن چینی اهل شهر " کومینگ" استان یو نان چین.

بی احتیاطی یک مادر در چین

این زن که دختر ۵ ساله خود را تنها در خانه رها کرده بود چیزی نمانده بود با حادثه‌ای غم انگیز روبه رو شود. این کودک پس از باز کردن پنجره به بیرون رفت و روی لبه پنجره ایستاد. در ویدئویی که توسط شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده این صحنه وحشتناک را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو این کودک در حالی که روی لبه باریک مقابل پنجره طبقه ۱۳ برج ایستاده است دیده می‌شود. شاهدان عینی بلافاصله با آتشنشانی تماس گرفتند و آن‌ها پس از حضور در محل حادثه توانستند جان این کودک را نجات دهند.

نجات کودک از طبقه 13 یک برج

در ویدئویی که منتشر شده است مشاهده می‌شود در حالی که این کودک به شکلی نفس گیر روی لبه پنجره ایستاده یکی از آتشنشانان از طبقات بالاتر خود را به کودک رسانده و جان او را نجات می‌دهد. این ویدئو نشان می‌دهد این آتشنشان که هر لحظه احتمال خسته شدن کودک و رها کردن لبه پنجره را می‌دهد سریعا با طناب خود را به پایین می‌رساند. او موفق می‌شود پس از نجات کودک او را به طیکی از طبقات منتقل کند.

تلاش آتش نشانان برای نجات این دختر

در این حادثه که در ساعت ۱ بعداز ظهر رخ داد این کودک در ارتفاع ۴۰ متری از زمین قرار گرفته بود. مادر این کودک که هویتش اعلام نشده برای تحویل دادن یک امانت به پایین برج رفته بود. این کودک در حالی که فقط برای دقایقی تنها در خانه رها شده بود دست به این اقدام زد. مادر این کودک گفت هرگز فکر نمی‌کرد در غیاب چند دقیقه ای، دختر اقدام به این کار کند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟