تصادف مرگبار خواننده مشهور پاپ در تبریز + عکس حادثه

به گزارش اختصاصی رکنا ، به نقل از سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی ، در تصادف عصر امروز دو دستگاه خودرو ام وی ام  که متعلق به افشین آذری بود و دنا در زیرگذر آخر شریعتی تبریز، ۳ سرنشین خودوروی امی وی ام در دم جان باختند و ۶ نفر دیگر نیز مصدوم شدند..

گفته می شود افشین آذری هنرمند پاپ  آذربایجانی از جمله سرنشینان خودروی ام وی ام است که به همراه خانواده خود دچار این سانحه شده و در بیمارستان بستری است.

خودرو دنا حامل سه سرنشین از جمله یک خانم و دو مرد بود که هر سه جان باخته و خودرو ام وی ام افشین آذری حامل شش سرنشین از جمله دو دختر ۸ و ۱۲ ساله که هویت و نسب آنان با افشین آذری مشخص نیست و یک مرد ۳۵ ساله که خود افشین آذری بوده است که هر سه دچار مصدومیت شدید شده اند.

علت تصادف افشین آذری

تحقیقات اولیه نشان می دهد که یک دستگاه خودرو دنا در مسیر حرکت به سمت چهار راه طالقانی از مسیر منحرف و با برخورد به نرده های میانی زیر گذر و شکستن آن در سمت مخالف زیر گذر با خودرو ام وی ام افشین آذری برخورد و موجب کشته شدن سه سرنشین خودرو دنا و مصدومیت سه سرنشین خودرو ام وی ام شد.

به گفته سخنگوی اورژانس ,مصدومان حادثه با ۴ دستگاه آمبولانس به بیمارستان امام رضا(ع) منتقل شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟