کشف 35 دستگاه خودرو احتکار شده در غرب تهران

به گزارش رکنا،  سرهنگ " علی محمدی" در تشریح این خبر اظهار داشت: در پایش های اطلاعاتی به دست آمد، مالک پارکینگ خودرویی در حوالی اتوبان باکری تعداد قابل توجهی از انواع خودروهای ایرانی و خارجی دپو و جمع آوری کرده است ماموران انتظامی را بر آن داشت تا رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دهند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تحقیقات پلیسی نشان از صحت خبر داشت، گفت: هویت مالک پارکینگ و عامل احتکار شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی روز گذشته تیمی از مأموران پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی به نشانی اعلامی اعزام شدند.

کشف خودروهای احتکار شده در تهران

وی با اشاره به دستگیری هر دو متهم پرونده ، افزود: در بازرسی از این پارکینگ 35 دستگاه انواع خورو شامل: 8 دستگاه تیبا، 7دستگاه پراید، 5دستگاه ساینا، 6دستگاه پژو206، 5 دستگاه پژو405، یک دستگاه هایما، 3دستگاه ال نود کشف و مالک پارکینگ و عامل احتکار را نیز برای ادامه تحقیقات پلیسی به پلیس امنیت عمومی انتقال یافتند.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت با بیان اینکه ارزش ریالی خودرو های کشف شده حدود 50 میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تحقیقات اولیه به دادسرا ناحیه 32 جرائم اقتصادی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟