زنده شدن زن خرم آبادی پس از 18 ساعت / 3 ادعای متفاوت پزشکان

به گزارش رکنا ، ظهر امروز خبر زنده شدن یک شهروند خرم‌آبادی منتشر شد که معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان در گفت و گو با ایرنا جزییات تازه‌ای در این مورد ارایه داد.

دکتر عباس پزشکی شامگاه سه شنبه در گفت و گویی بیان کرد: بنا بر اظهارات مدیرکل پزشکی قانونی لرستان‌ ۲ شب قبل فردی با مراجعه به دادپزشک پزشکی قانونی و اعلام فوت یکی از نزدیکان خود در خواست صدور جواز دفن داشته است.

جواز دفن صادر نشد

وی افزود: دادپزشک به دلیل نقص در مدارک فوت این فرد، جواز دفن صادر نکرده و صدور هرگونه جواز را مشروط به مشاهده جسد کرده است.

جسد در خانه 

وی گفت: بنابراین پیکر این بیمار که گمان می رفته فوت شده شب در منزل نگهداری شده و روز بعد که آن را برای صدور جواز دفن نزد دادپزشک برده اند وی متوجه علایم حیاتی این زن می شود.

هرگز در سردخانه نبود

پزشکی تاکید کرد: پیکر این زن به هیچ عنوان در سردخانه نگهداری نشده و پس از تشخیص دادپزشک به بیمارستان شهید مدنی خرم آباد منتقل و احیا شده است.

پیش از این رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفته بود: هیچگونه مراجعه ای با مشخصات این بیمار به مراکز درمانی و اورژانس استان ثبت نشده و بیمارستان شهید مدنی پس از تشخیص زنده بودن بنابر نظر پزشکی قانونی اقدامات احیای وی را انجام داده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید

اظهار نظر مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان: زنده شدن زنی در خرم آباد 18 ساعت بعد از مرگ در سردخانه ! + جزییات باورنکردنی

اظهار نظر پزشک متخصص قلب و عروق بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد : جزییات زنده شدن یک زن بعد از 18 ساعت مرگ حتمی از زبان پزشک بیمارستان خرم آباد

آیا این خبر مفید بود؟