بلای شوم برای مرد شهرستانی در شرکت هرمی کیونت  تهران / او را زندانی کردند

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "جهانگیر تقی پور " با اعلام این خبر گفت: 15اردیبهشت ماه امسال زنی با مراجعه به پلیس آگاهی تهران بزرگ از ناپدید شدن برادرش به نام وحید 28ساله خبر داد.

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت توضیح داد: شاکی در تشریح اتفاق رخ داده به کارآگاهان این پلیس گفت: برادرش حدود 4 ماه پیش برای استخدام و کار در پایتخت به دعوت یکی از دوستانش به تهران آمده است و یک هفته بعد از مراجعه مبلغ 800 میلیون ریال به عنوان ضمانت حسن انجام کار و هزینه رهن ملک در تماس تلفنی در خواست کرده و این مبلغ را به حساب وی واریز کردیم. پس از آن ارتباطش با خانواده قطع شده است و در این مدت فقط هر از چند گاهی با تلفن همراه تماس گرفته و سپس گوشی خود را خاموش می کند.

شرکت هرمی کیونت

این مقام انتظامی ابراز داشت: تحقیقات اولیه نشان می داد، فقدانی در حال همکاری با شرکت های هرمی می باشد و کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی برای شناسایی مخفیگاه فقدانی آغاز و متوجه شدند فرد فقدانی در محلی در غرب تهران ساکن می باشد.

وی ادامه داد: در ادامه تحقیقات پلیسی، همچنین کارآگاهان به دست آوردند که فقدانی در حوالی خیابان جمهوری تردد دارد که با کنترل عبور و مرور افراد به این خیابان موفق شدند فقدانی را در خیابان جمهوری مشاهده و در یک عملیات پلیسی وی را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی افزود: فقدانی پس از دستگیری معترف شد، جذب شرکت هرمی کیونت شده و 800 میلیون ریال را در شرکت سرمایه گذاری کرده است و در این مدت حق خروج از منزل و تماس با خانواده اش را نداشته و هر چند روز یک بار اجازه داشته با خانواده اش تماس بگیرد .

سرهنگ تقی پور در پایان اعلام داشت: متهم برای اخذ دستور قضائی به دادسرای ناحیه 31تهران معرفی و تحقیقات پلیسی برای شناسایی سایر اعضای این شرکت و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟