علی بهزاد روزنامه‌نگار پیشکسوت بر اثر کرونا جان باخت + عکس

به گزارش رکنا، علی بهزاد، نویسنده و روزنامه‌نگار پیشکسوت شب گذشته بیستم فروردین ۱۳۹۹ بر اثر ابتلاء به بیماری کرونا درگذشت. او در حدود ۴۵ روز در بیمارستان طالقانی تهران بستری بود.

بهزاد از سال ۵۶ تا سال ۱۳۷۴ در روزنامه کیهان به فعالیت مشغول بود و پس از روزنامه کیهان از سال ۷۴ به مدت سه سال مشاور رئیس دانشگاه علم و صنعت شد و فصلنامه «علم و صنعت» را راه اندازی کرد.

او همچنین سابقه مدیریت تحریریه روزنامه «آزاد» و «ایران ویچ» را در کارنامه خود داشت. نگارش زندگی جانبازان بالای ۷۰ درصد در هفته نامه حوادث نیز از دیگر فعالیت‌های او در عرصه روزنامه نگاری است.

«پیشگامان صنعت غذا» و «صد سال عشق» نیز از جمله کتاب‌های منتشر شده اوست.

همکاران نزدیک به این روزنامه نگار پیشکسوت، فریدون صدیقی ، مسعود شهامی پور ، محمود مختاریان ، دکتر یونس شکرخواه ، دکتر مهدی فرقانی ، محمد بلوری ، مسعود ابراهیمی ، مریم سامانی ، نگین بدیع ، عذرا فراهانی ، کامبیز نوروزی ، مرتضی شادمانی ، رضا قوی فکر ، مرتضی کریمیان ، تفرشی ، محمد آقازاده ، فرامزر قرباغی و بسیاری از دوستان و همکاران او در روزنامه کیهان و هفته نامه حوادث به خانواده این عزیز از دست رفته تسلیت می گویند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟