پراید بازهم عجیب ترین حادثه را رقم زد + عکس صحنه عجیب

به گزارش رکنا ، سرهنگ "احسان مومنی"رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت گفت: در ساعت 03:00 بامداد روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110مبنی بر یک فقره واژگونی پراید در محور " جاده قدیم تهران کرج " ، بلافاصله گشت تصادفات منطقه 21پلیس راهور فاتب درمحل حادثه حاضر شدند و ضمن ایمن سازی محل تصادف به بررسی علل و عوامل این حادثه پرداختند .

وی افزود: با حضور ماموران در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد که یک دستگاه سواری پراید به علت سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه واژگون شده و به همین واسطه بار ترافیکی در محل ایجاد شده است.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب کرد: در این حادثه راننده و 3سرنشین این خودرو مصدوم می گردند که با حضور به موقع عوامل اورژانس به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل می گردند .

وی گفت: کارشناس پلیس راهور علت حادثه را خواب آلودگی و ناتوانی راننده پراید در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئن اعلام کرده است.

مومنی در پایان از رانندگان خواست: در ایامی که اتوبان ها و بزرگراهها خلوت است در هنگام رانندگی باسرعت مطمئن حرکت کنید و تمام توجه خود را به رانندگی معطوف دارید و از سرعت زیاد ، خودداری کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟