لو رفتن اقدام شیطانی دروازه بان مشهور ایتالیا با یک مجری زن تلویزیون

به گزارش رکنا، هیچ کس فکرش را هم نمی کرد که این دروازه بان مشهور و محبوب با چنین اتهامی روبرو شود.

رابطه غیراخلاقی بوفون دروازه مشهور فوتبال با یک مجری زن حسابی خبرساز شد

این شایعات از طرف بوفون به شدت تکذیب شده اند و این اتهام را درست نمی داند.

جان لوییجی بوفون سنگربان تیم یوونتوس ایتالیا در چند روز اخیر از سوی مطبوعات و رسانه های ایتالیایی با یک اتهام غیراخلاقی بسیار بزرگ روبرو شده است.

رسانه ها در چند روز اخیر اخباری مبنی بر ارتباط غیر اخلاقی بوفون با یک مجری تلویزیونی را مطرح کرده اند. این رسانه ها حتی مدعی شدند که بوفون به دلیل علاقه بیش از اندازه به این مجری می‌خواهد از همسر خود جدا شود.

حملات همه جانبه به این سنگربان که محبوبیت زیادی دارد باعث شد وی به شدت به این شایعات واکنش نشان بدهد.

وی اظهار داشت : من دروازه بان یوونتوس هستم و خوب می دانم چه موقعیتی دارم بنابراین خودم را در موقعیت های اینچنینی قرار نمی دهم.

تمام انرژی من معطوف به فوتبال است و به چیز دیگری کار ندارم اما شایعات اخیر باعث شده است که تمرکزم به هم بخورد.

قطعا از مسببان این اتفاق شکایت می کنم. بوفون خاطرنشان کرد: هیچ کدام از این اخبار صحت ندارد. من به همسرم کاملا وفادارم و در ذهن من چیز دیگری به غیر از فوتبال و موفقیت یوونتوس وجود ندارد.

همسر بوفون، النا سره دووا، اهل جمهوری چک می‌باشد او همچنین دارای دو فرزند به نام لوییس توماس و دوید لی می‌باشد. او به موسیقی علاقه فراوان دارد و اوقات فراعت خود را با گوش دادن به موسیقی می گذراند وی اخبار را از رادیو می شنود و به تماشای تلویزیون چندان اهمیت نمی‌دهد.

جی جی آرزو دارد روزی به وطن خویش یعنی کارارا برگردد و در آن جا همچون زمانی که پسر بچه ای بیش تر نبود آرامش داشته باشد. بوفون در یک خانواده ورزشی متولد شد پدرش وزنه بردار بود و مادرش نیز پرتاب دیسک و خواهرانش قهرمانان تیم ملی والیبال ایتالیا بودند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟