به گزارش رکنا،محمود ثمینی امروز جمعه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بر اساس خبر و اطلاعی که به ما رسید، روز گذشته ساعت شش بعدازظهر در اثر غفلت نگهبان زندان پارسیلون خرم آباد ۲۳ نفر از زندانیان از زندان گریخته بودند، اظهار داشت: در حین فرار با توجه به ایست مأموران و عدم توجه این زندانیان، یک نفر از زندانیان فراری کشته و یک نفر مجروح شد که در بیمارستان تحت درمان است و یک نفر نیز دستگیر شده است.

وی با بیان اینکه ظاهراً یک نفر دیگر از زندانیان خود را تسلیم می‌کند، گفت: چگونگی فرار زندانیان توسط کارشناسان فنی در دست بررسی است، قطعاً این امر از سوی کارشناسان انجام می‌شود و قصور و تقصیر متوجه هر کسی که باشد توسط مقامات قضائی به آن پرداخته و رسیدگی می‌شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان در ادامه با بیان اینکه تاکید و توصیه ما به کسانی که از مخفیگاه این افراد مطلع هستند و زندانیان فراری این بوده که خود را تسلیم قانون کنند و مشکلی برای خود در آینده به وجود نیاورند و موجب افزایش مشکل نشوند.

ثمینی با تاکید بر اینکه مأموران در تعقیب این زندانیان فراری هستند و امیدواریم به نتیجه برسد، افزود: اکثر زندانیان فراری، زندانی حمل و توزیع مواد مخدر بوده اند، هنوز حکم خاصی برای آنها ابلاغ نشده و در حال رسیدگی و اعلام حکم بودند.

وی، عنوان کرد: خیلی این افراد خطرناک به آن معنا نیستند اما به هر حال کسانی هستند که به جرم مواد مخدر دستگیر شده بودند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟