به گزارش رکنا،محمد حاجی جعفری ضمن اشاره به بستری 16 مادر باردار مشکوک به ویروس کرونا در بیمارستان خبر داد و اظهار داشت: خوشبختانه با اقدامات درمانی صورت گرفته و تلاش شبانه‌روزی پزشکان، پرستاران و عوامل درمان تاکنون 12 مادر باردار با بهبود وضعیت جسمانی خود از بیمارستان‌های شهید بهشتی و سیدالشهدا مرخص شدند.

وی از بهبودی یکی از مادران مبتلا به ویروس کرونا در هفته 23 بارداری خبر داد و افزود: این مادر باردار بیمار پس از اقدامات درمانی صورت گرفته و بعد از دو هفته وضعیت جسمانی مطلوبی را پیدا کرد و در حال حاضر در شرایط مساعد قرار دارد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه از تمامی شهروندان درخواست دارم تا در منازل بمانند، ابراز داشت: امیدواریم عید امسال را با شکست ویروس کرونا جشن بگیریم در حالی که این مهم مستلزم رعایت نکات بهداشت فردی و ماندن در منزل است.

وی با بیان اینکه شهروندان از ترددهای غیرضروری خودداری کنند، گفت: تمامی عوامل درمان به ویژه پرستاران و پزشکان تلاش خود را به‌کار گرفتند تا از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کنند و شکست این ویروس با همکاری و ماندن شهروندان در منزل میسر می‌شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟