اولین فیلم از اظهارات قهرمان قویترین مردان ایران بعد از زنده ماندن / سوء قصد بود!
حجم ویدیو: 18.26M | مدت زمان ویدیو: 00:02:29

به گزارش رکنا، بامداد جمعه، یک نزاع خیابانی رامین فرج نژاد را تا آستانه مرگ پیش برد. . رامین در این باره می گوید: ابتدا باید تاکید کنم که این ماجرا یک سوء قصد به جان من بود بود و نه یک درگیری؛ من به هیچ عنوان اهل دعوا و و درگیری نیستم.

او که ساکن کرج است و شب حادثه در باغ خانوادگی شان بوده است، درباره شب حادثه چنین می گوید: ساعت 2 شب بود و خواب بودم. نگهبان باغ بیدارم کرد و گفت برادرت کامران با چند نفر درگیر شده و بیست سی نفر دارند او را می زنند. تا به محل درگیری رسیدم، دیدم هفت هشت نفر از آن ها اسلحه دارند و یکی از آن ها تفنگ را گذاشته روی سر برادر من. تا به سمت آن ها دویدم، یکی از آن ها با اسلحه به شکم من شلیک کرد.

فرج نژاد در ادامه گفت: گلوله روده من را سوراخ کرد و از سمت دیگر بدنم خارج شده است. بعد از آن دیگر چیزهای زیادی به یاد نمی آورم، فقط به خاطر دارم که عارف برادرم به سمت من دوید و فریاد زد چرا می خواهید برادر من را بکشید، او قهرمان جهان است و برای کشورمان افتخار آفرینی کرده است. حتی بعد از به زمین خوردن هم مهاجمان دست از حمله با قمه به من برنداشتند و به یاد دارم که دائم فریاد می زدند که او یعنی من، به هیچ وجه نباید زنده بماند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

کدخبر: 544310 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟