حجم ویدیو: 2.21M | مدت زمان ویدیو: 00:00:21

به گزارش رکنا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است خوش شانسی یک موتورسوار در یکی از جاده‌های هند را به تصویر می‌کشد. عبور این موتورسوار از جاده با ورود ناگهانی یک فیل همزمان شد، اما او در آخرین لحظه توانست از این حادثه جان سالم بدر ببرد.

در ویدئویی که " پروین کاسوان "، مامور جنگلبانی هند در توئیتر منتشر شده است چگونگی وقوع حادثه را نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که رانندگان دیگر با دیدن فیل وسایل نقلیه خود را متوقف کرده و منتظر عبور این حیوان از جاده هستند ناگهان این موتورسوار تصمیم به ادامه مسیر می‌گیرد. این ویدئو نشان می‌دهد که این موتورسوار در حالی که فیل فاصله زیادی با او ندارد با خوش شانسی از مقابل این حیوان عبور می‌کند.

پروین کاسوان با انتشار این ویدئو در صفحه توئیتر خود ضمن انتقاد از این راننده کم طاقت نوشت: «در حالی که همه رانندگان با دیدن صحنه نزدیک شدن فیل به جاده خودرو‌های خود را متوقف کرده بودند، این راننده کم طاقت تصمیم گرفت تا به راه خود ادامه دهد. او در حالی از این حادثه جان سالم بدر برد که با مرگ فاصله‌ای نداشت. کم طاقتی او می‌توانست منجر به از دست دادن جانش شود.»

این ویدئو از زمان انتشار در توئیتر تاکنون بیشاز ۲۵۰۰۰ بیننده داشته است. بسیاری از کاربران درکامنت‌های خود ضمن انتقاد از موتورسوار با کاسوان موافق بودند. یکی از کاربران نوشت: «در حال حاضر، انسان غیرمتمدن‌ترین جانور روی کره زمین به شمار می‌رود.»برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟