حجم ویدیو: 4.11M | مدت زمان ویدیو: 00:00:41

به گزارش رکنا،ویدئویی که به تازگی منتشر شده هجوم دسته جمعی تعداد زیادی پرنده را به فروشگاهی در ایالت تگزاس آمریکا به تصویر می‌کشد. هجوم هزاران پرنده سیاه رنگ به یکی از فروشگاه‌های شهر هیوستون صحنه‌ای ترسناک را در مقابل چشمان شاهدان عینی رقم زد. در ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است لحظه هجوم این پرندگان به پارکینگ و محوطه فروشگاه را نشان می‌دهد.

در این ویدئو صدای " تِرِسی میلِر"، زنی که با دیدن این صحنه شوکه شده است شنیده می‌شود که می‌گوید: «این دیوانه کننده است. به این پرندگان نگاه کنید، به نظر می‌رسند همه جا هستند. هزاران هزار، هزاران هزار ...» میلر با انتشار این ویدئو در فضای مجازی در کپشنی نوشت: «این پرندگان برای چند روز متوالی در پارکینگ فروشگاه حضور داشتند و من ویدئویی از آن‌ها تهیه کردم. آن‌ها همه جا بودند، روی سقف ماشین ها، سقف فروشگاه، روی زمین و درختان. وقتی به پرواز در می‌آمدند آسمان سیاه می‌شد و صدای بلندی تولبد می‌کردند.»

در این ویدئو تعداد زیادی از این پرندگان در آسمان در حال پرواز هستند، در حالی که تعدادی دیگر نیز روی خودور‌های پارک شده در پارکینگ و روی سیم‌های برق دیده می‌شوند. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: این ویدئو مرا به یاد فیلم " پرندگان " ساخته آلفرد هیچکاک انداخت که در سال ۱۹۶۳ ساخته شده بود و در آن پرندگان به یک شهر حمله کرده بودند. "

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟