به گزارش رکنا، دادستان ایرانشهر گفت: بامداد امروز، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات شهرستان ایرانشهر، شرور معروف جنوب استان سیستان و بلوچستان به هلاکت رسید.

محسن گل‌محمدی اظهار کرد: به دنبال وصول گزارش سرقت مسلحانه‌ مجدد توسط یک شرور و پس از رصد سریع اطلاعاتی انجام گرفته سرانجام شرور معروف جنوب استان سیستان و بلوچستان که خود را به همراه اموال مسروقه در محاصره‌ی مامورین اداره اطلاعات شهرستان ایرانشهر می‌دید و به سمت مامورین تیراندازی می کرد، با رعایت قانون بکارگیری سلاح به هلاکت رسید.

دادستان ایرانشهر تصریح کرد: از این شرور چندین قبضه سلاح جنگی و مهمات مربوطه و چندین نارنجک جنگی نیز کشف و ضبط شد.

وی ادامه داد: این فرد دارای سوابق متعدد کیفری از جمله چندین فقره قتل، آدم ربایی، چندین فقره سرقت مسلحانه، حمله به خودرو‌های گشتی انتظامی شهرستان و شهادت مامورین انتظامی و زخمی نمودن چندین نفر از پرسنل انتظامی، شرارت‌های متعدد و ایجاد ناامنی در شهرستان‌های دلگان، بزمان، فنوج، بمپور و ایرانشهر بود.

محسن گل محمدی دادستان ایرانشهر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات شهرستان ایرانشهر که خدمات ارزنده‌ای را تاکنون برای برقراری امنیت منطقه کرده اند، گفت: مبارزه‌ی جدی و قاطعانه با مخلان نظم و امنیت و اشرار در راستای تأمین احساس آرامش و آسایش شهروندان نجیب شهرستان همچنان ادامه خواهد داشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟