به گزارش رکنا، در دادخواست جدیدی که علیه جفری اپستین توسط «دنیس جورج» دادستان کل جزایر ویرجین مطرح شده است آمده است که اپستین میلیاردر امریکایی تا سال 2019 میلادی تجارت دختران زیر سن قانونی را می‌کرد و آنها بردگان وی بوده اند.

این میلیاردر امریکایی متهم به سوء استفاده جنسی تعدادی زیادی دختران زیر سن قانون و همچنان فروش آنها در جزیره خصوصی خود در کارائیب تا سال گذشته است. اپستین دختران 12 تا 17 سال را با قایق، هلیکوپتر و طیاره از سال 2001 تا 2019 به املاک اش که 577 میلیون دالر ارزش دارد انتقال می‌داد.

علاوه بر این، اپستین در کمپیوتر خود لیستی از قربانیان بالقوه را در اختیار داشت، او خود رهبر «هرم قاچاق انسان» به عهده داشت، در آن دختران زیر سن قانون مجبور بود تا دیگر دختران را برای شرکت در اعمال جنسی جذب نمایند.

جفری اپستین بانکدار و میلیاردر امریکایی به اتهام قاچاق جنسی دختران زیر سن قانونی در نیویورک دستگیر شد. او در اعتراف خود گفته بود که عاشق دختران کم سن و سال ا ست . روزنامه نیویورک تایمز از خودکشی اپستین، میلیاردر امریکایی که در نیویورک زندانی بود، خبر داده است.

جسد این میلیاردر 66 ساله ساعت 7 و نیم صبح 10 اگست در حالی که خود را حلق آویز کرده بود در سلولش پیدا شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟