به گزارش خبرنگار گروه حوادث رکنا، جمعه شب گذشته و در یکی از محله شهر رشت اتفاقی عجیب و البته ناراحت کننده برای یکی از قهرمانان نامدار پرورش اندام کشورمان رخ داد. سامان نصیری، ملی پوش سابقه تیم ملی فیزیک ایران در حالی که برای سفر به مشهد آماده می شد، مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفت.

در همین رابطه سامان نصیری به خبرنگار رکنا گفت: پنجشنبه شب، به همراه یکی از دوستان در حال عزیمت به فرودگاه رشت بودیم که متوجه تعقیب توسط یک دستگاه پراید سفید شدیم. در نزدیکی محل استانداری گیلان بودیم که اذیت و آزار آن ها شروع شد و مدام در کنار ما شروع به لایی کشیدن کردند؛ کمی جلوتر که رفتیم خودروی پراید جلوی ما را گرفته و راهمان را کاملا بست.

نصیری در ادامه گفت: هنگامی که اوضاع را اینگونه دیدم، از خودرو پیاده و از آنجا که همراه من یک خانم بود، مجبور شدم به تنهایی با 2 سرنشین پراید درگیر شوم. چند دقیقه ای با هم درگیر بودیم که ناگهان متوجه پارگی شدید در دستم شده و در آن لحظه بود که دیگر به اصطلاح خودم را رها کرده و چیزی برایم مهم نبود.

نخستین ملی پوش تاریخ فیزیک کشورمان در  پایان اظهار داشت: پس از چند دقیقه مردم وارد ماجرا شدند و ما را از هم جدا کردند. در حال حاضر نیز از بیمارستان مرخص شده ام و به طور حتم از طریق مراجع قضایی پیگیر ماجرا خواهم بود، چرا که حاضران در صحنه پلاک خودروی مذکور را به دستم رساندند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟