به گزارش رکنا، مدیر منطقه دو عملیات آتش نشانی شهر مشهد از انفجار توأم با آتش سوزی یک منزل مسکونی در منطقه رسالت (جاده سیمان) و سوختگی شدید دو نفر در پی استفاده از بنزین برای شستشوی لوازم در منزل خبر داد.

 ابوالفضل تیموری اظهار کرد: در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر شنیدن صدای انفجار و مشاهده شعله‌های آتش از یک منزل مسکونی در منطقه رسالت (جاده سیمان) در حومه مشهد، ستاد فرماندهی بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۴۵ را به محل حادثه در خیابان شهید کشمیری اعزام کرد.

آتش سوزی مشهد

مدیر منطقه دو عملیات آتش نشانی شهر مشهد افزود: آتش نشانان به محض حضور در محل مشاهده کردند، به دلیل استفاده از بنزین برای شستشوی لوازم در داخل یک واحد مسکونی ۷۰ متری، توسط مرد خانواده و انتشار بخارات بنزین حاصل از این اقدام در محیط بسته منزل، انفجار توام با آتش سوزی رخ داده است.

وی ادامه داد: در پی این حادثه مرد میانسال و همسر وی به شدت دچار سوختگی شده و بخشی از این منزل نیز دچار آتش سوزی شده بود که آتش نشانان ضمن امدادرسانی اولیه به مصدومان و مهار کامل آتش سوزی منزل، این زن و شوهر را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل تکنسین‌های اورژانس حاضر در محل دادند.

آتش سوزی زوج مشهدی در خانه

گفتنی است؛ علت دقیق این حادثه توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟