حجم ویدیو: 1.17M | مدت زمان ویدیو: 00:00:10

به گزارش رکنا ، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است فرار دو موتورسوار از حمله ناگهانی پلنگ را در یکی از مناطق جنگلی هند به تصویر می‌کشد. این دو موتورسوار که در حال عبور از این جاده جنگلی بودند تنها با فاصله چند سانتی‌متر از حمله مرگبار این پلنگ جان سالم به‌در بردند.

این ویدئو اولین بار در توئیتر منتشر شد. کاربری که این ویدئو را منتشر کرد در کپشن آن نوشت: «ببینید این پلنگ چطور با فاصله تنها چند سانتی‌متر از کنار این دو موتورسوار عبور می‌کند.»

با وجود آنکه هنوز مکان دقیق وقوع این حادثه و اینکه توسط چه کسی تهیه شده است، مشخص نیست اما یکی از رسانه‌های محلی هند شرح مختصری از این حادثه را منتشر کرد. بنا به گزارش این رسانه محلی هند ظاهرا تعدادی موتورسوار حین عبور از جاده‌ای جنگلی به‌دلیل مشکوک شدن به حضور یک جانور که در کنار جاده پنهان شده بود موتورسیکلت‌های خود را متوقف کردند. در حالی که یکی از موتورسواران با تلفن‌همراه خود شروع به فیلمبرداری کرد، موتورسوار دیگر تصمیم گرفت به راه خود ادامه دهد. در ادامه ناگهان یک پلنگ به وسط جاده پرید و در حالی که سرنشینان موتورسیکلت در معرض خطر قرار گرفته بودند با خوش شانسی توانستند از این حمله غافلگیرکننده جان سالم به‌در ببرند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟