حجم ویدیو: 5.08M | مدت زمان ویدیو: 00:00:48

به گزارش رکنا، تاجر هندی 48 ساله برای تقلید از فیلم مورد علاقه اش دست به کلاهبرداری زد.

بر اساس گزارش پلیس متهم که مالک یک آژانس مشاوره در دهلی نو بود یکی از طرفداران فیلم «اگه می‌تونی منو بگیر» است که از قرار معلوم در آن شخصیت اصلی لئوناردو دی کاپریو، کلاهبرداری است که وانمود می‌کند خلبان است تا بتواند به صورت رایگان پرواز کند تا به اهدافش که کلاهبرداری بود، دست یابد.

این فیلم بر اساس رویداد‌های واقعی ساخته شده، بنابراین راجان تصمیم گرفت آن را امتحان کند و از امتیازات خلبانی در فرودگاه که یکی از آن‌ها پرواز رایگان است، استفاده نماید.

تاجر به عنوان خلبان هواپیمایی آلمان، لوفت هانزا لباس فرم پوشید و قرار بود با هواپیمایی آسیا ایر به کلکته پرواز کند. اما خدمات امنیتی در فرودگاه‌ها مانند گذشته و در زمان فرانک ابیگنیل (کلاهبردار نامی که فیلم اگه می‌تونی منو بگیر را از زندگی واقعی او ساختند. اصل قصه که تحول یک جوان از یک کلاهبردار به یک مشاور امنیتی را روایت می‌کند، بر اساس زندگی واقعی فرانک ابیگنیل است.) با لوفت هانزا تماس گرفتند تا دریابند چنین خلبانی داشتنه‌اند. هر چند راجان در تمامی پست‌های قبلیش که خود را جا زده بود، با موفقیت گذشت، اما این بار نمایندگان لوفت هانزا خلبانی با این نام را شناسایی نکردند و کلاهبردار هندی مجبور به اعتراف شد.

او بازداشت و معلوم شد که این اولین کلاهبرداریش نیست. تاجر ادعا کرد که با استفاده از مزایای تعیین شده برای چند ماه لباس خلبانی و سایر شرکت‌های هواپیمایی را پوشیده است. او حتی گواهینامه خلبانی را جعل کرده است.

علاقمند به کلاهبرداری قبلا به عنوان نظامی ارشد و افراد مهم لباس می‌پوشید و شواهدی جعل کرده و فیلم‌های خود را در یوتیوب ارسال کرد. در حال حاضر راجان توسط پلیس در حال بازجویی است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟