به گزارش رکنا ، براثر برخورد اتوبوس مسافربری برون شهری با یک اتوبوس واحد شهری در پل چمران اصفهان ، اتوبوس مسافربری برون شهری از کنارگذر این پل منحرف شد و سقوط کرد.

سقوط اتوبوس در اصفهان

خبرهای اولیه حکایت است، این اتوبوس بیش از 20 مسافر داشته که بیشتر مسافران سرپایی مداوا شدند و تعدادی هم در حال انتقال به بیمارستان هستند.

جزئیات سقوط اتوبوس از پل چمران اصفهان

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان در خصوص جزئیات این حادثه اظهار کرد: این حادثه حدود ساعت ۱۱:۵۰ صبح امروز دوشنبه ۴ آذر ماه اتفاق افتاد که عوامل نیروی پلیس ساعت ۱۲ ظهر در موقعیت حاضر شدند.

سرهنگ ابوالقاسم چلمغانی افزود: در این حادثه، یک دستگاه اتوبوس برون شهری که از شهرستان خوانسار حرکت کرده، در پل چمران با یک دستگاه اتوبوس شرکت اتوبوسرانی که در محور شرق به غرب در حرکت بود، تصادف کرد و همین امر موجب واژگونی اتوبوس برون شهری و صدمه به تعدادی مسافران آن شد.

وی با بیان اینکه مسافران اتوبوس برون شهری ۲۰ نفر بودند، گفت: خوشبختانه در این حادثه مورد فوتی وجود نداشت و تنها دو نفر بستری شدند و بقیه افراد صدمه دیده به صورت سرپایی درمان شدند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر نمی‌توان مشخص کرد که مقصر این حادثه چه کسی است و باید دلایل آن بررسی شود، اما از دلایل تصادف می‌توان به بی‌دقتی راننده و نقص چراغ‌ راهنمایی و رانندگی اشاره کرد.

۱۴ مصدوم حادثه تصادف دو اتوبوس در پل چمران

مدیر مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز در این باره گفت: امروز دوشنبه ۴ آذر ماه یک اتوبوس مسافربری برون شهری با یک اتوبوس واحد شهری در پل چمران اصفهان تصادف کرد.

غفور راستین با تاکید بر اینکه خوشبختانه هیچ یک از اتوبوس‌ها سقوط نکردند، اظهار کرد: از میان مسافران این اتوبوس‌ها تنها چهار نفر با صدمه جزیی به بیمارستان منتقل شدند و اکنون در وضعیت خوبی به سر می‌برند.

اتوبوس سقوط نکرد

اما سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در اظهار نظری متفاوت گفت: این سانحه، چهار مصدوم داشته که همگی با اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شدند و با جابجایی اتوبوس نیز مسیر به حالت عادی بازگشته است.

فرهاد کاوه آهنگران با توضیح این حادثه، اظهار کرد: ساعت ۱۱:۵۵ امروز به ما اطلاع داده شد که یک دستگاه اتوبوس بین‌شهری با یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد برخورد کرده که اتوبوس شرکت واحد بر اثر این تصادف در شرف سقوط از پل چمران بوده، اما خوشبختانه به علت برخورد به یک درخت، پایین نیفتاده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟