حجم ویدیو: 1.56M | مدت زمان ویدیو: 00:01:01

به گزارش رکنا، ویدئوی بازی یک جوان خام با هزارپای سمی به ویدئویی داغ در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. " نیل چنگ لی" ۲۶ ساله در حالی که این هزار پا را روی بدن خود قرار داده و این جانور مشغول راه رفتن روی بدن او بود اقدام به پخش زنده آن در اینستاگرام خود کرد.

نیل که یک دانشجوی زیست شناسی اهل تایوان است این ویدئو را در منزل شخصی خود تهیه کرد. او این هزارپای پرویی غول پیکر ۱۷ اینچی را در سال ۲۰۱۴ و در حالی که نصف اندازه کنونی‌اش بود، خریداری کرده بود. نیل که به گفته خودش آشنایی کامل ا این نوع هزارپای سمی دارد به فالورهایش توصیه کرد هرگز برای انجام عمل او دچار وسوسه نشوند چون ممکن است بر اثر یک اشتباه کوچک و گزیدگی جان خود را از دست بدهند.

نیل در این باره گفت: «سر و کله زدن با این حشرات سمی ریسکی بزرگ به شمار می رود و این کار تنها باید توسط متخصصان خبره و آگاه انجام شود. گزش آنها مطمئناً دردناک است و من هرگز احساس امنیت نمی‌کنم اما از اینکه اجازه می‌دهم این حشره روی بدن من راه رود و به صورت دستی به او غذا می‌دهم و اصلا نگران نیستم.»

گفتنی است؛ گزش هزارپایان از طریق چنگال‌های گازانبری مانند قسمت جلوی بدن آنها انجام می‌شود که می‌تواند بسیار دردناک، تحریک‌آمیز ( همراه با خارش) و همراه با تهوع و تب باشد. نیش این حشرات سمی است و این ویژگی این امکان را به این جانوران می دهد که آنها بتوانند طعمه های حتی پانزده برابر خود را از پای درآورند، ویژگی که به انسان هشدار می دهد مراقب این حشرات خطرناک باشد."برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟