به گزارش رکنا، فرهاد کاوه‌آهنگران امروز از فوت ۴ نفر که به احتمال زیاد بر اثر گازگرفتگی بوده است خبر داد و اظهار کرد: در ساعت ۱۳:۵۲ امروز وقوع این حادثه به آتش‌نشانی اطلاع داده شد و آتش‌نشانان از ایستگاه شماره ۷ در کمترین زمان ممکن به محل حادثه رسیدند، اما یک خانواده ۴ نفره در خانه‌ای ۳۰ متری در خیابان لاله شمالی محله باتون در این حادثه جان خود را از دست داده بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در ادامه به مردم توصیه کرد که حتماً مردم به صورت دوره‌ای و زمانی که بخاری و آبگرمکن را نصب می‌کنند دودکش‌ها را چک کنند که حتماً به سمت بیرون و فضای آزاد راه داشته باشند که دچار حادثه نشوند.

وی همچنین از سقوط مردی حدوداً ۴۵ ساله از کوه صفه اصفهان در بعد از ظهر امروز سخن گفت و عنوان کرد: این حادثه در ساعت ۱۴:۵۹ به سازمان آتش‌نشانی اعلام و اکیپ امداد و نجات کوهستان به محل حادثه اعزام شد، هویت این مرد ۴۵ ساله که زمان رسیدن نیرو‌های آتش‌نشانی جان خود را از دست داده بود، هنوز معلوم نیست.

کاوه‌آهنگران همچنین از سقوط پل هوایی در کمربندی شرق اصفهان بر روی یک کامیون در شب گذشته خبر داد و بیان کرد: شب گذشته پل هوایی روبروی شهر رویا‌ها در کمربندی شرق اصفهان بر اثر برخورد کامیونی که از شمال به سمت جنوب حرکت می‌کرده سقوط کرده و ماشینی که از جنوب به سمت شمال می‌رفته دچار حادثه شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه در این حادثه راننده کامیونی که پل بر روی آن سقوط کرده در دم جان خود را از دست داد، ادامه داد: این کامیون، کشنده سوخت گازوئیل بوده است، اما برای قسمت تانکر و سوخت مشکلی رخ نداده و آتش‌سوزی نشد، اما این حادثه باعث مسدود شدن دو محور رفت و برگشت کمربندی شرق اصفهان شده بود.

وی با بیان اینکه این حادثه ساعت ۲۲:۵۴ اعلام و از ایستگاه‌های ۱۵، ۴، ۵ و ۲۴ اطفائیه‌های سنگین و سبک و از گروه امداد و نجات برای آزادسازی راننده به محل اعزام شدند، گفت: امدادرسانی در این حادثه حدود ۶ ساعت زمان برد، بعد از عملیات امداد و نجات محل حادثه تحویل شهرداری و اداره راه و شهرسازی شد تا عملیات برش انجام گیرد و عملیات آزادسازی کمربندی شرق که از مسیر‌های اصلی اصفهان است، انجام گیرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟