حجم ویدیو: 3.00M | مدت زمان ویدیو: 00:00:27

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، رهگذران خیابان ۱۱۲ غربی شهر نیویورک در ساعت ۳:۴۵ دقیقه عصر، شاهد وقوع یک تصادف Crash دردناک بودند، راننده بی‌ملاحضه بی‌ام‌و سفید رنگ، با بی‌احتیاطی در حال عبور از این خیابان بود که از مسیر خود به داخل پیاده‌رو منحرف شد. در همان لحظه یک پدر و پسر در حال عبور از پیاده‌رو بودند که خودرو بی‌ام‌و به شدت با هر دو نفر برخورد کرد و آن‌ها را به ورودی در یک ساختمان کوبید.

در تصاویر علت منحرف شدن خودرو بی‌ام‌و از مسیر مشخص نیست، اما ناجوانمردی راننده و سرنشینان این خودرو کاملا مشخص است. با وجود این که آن‌ها با یک پدر پسر برخورد کرده بودند، به جای کمک به مصدومان، پا به فرار Escape گذاشتند. در تصاویر مشخص است که پس از تصادف راننده مشکی پوش و همراه او با لباس قرمز از خودرو پیاده شده و وضع نامناسب پدر و پسر را مشاهده کردند، در عین حال به جای کمک به خودرو برگشته و پا به فرار گذاشتند، البته در هنگام برگشت مرد قرمز پوش پشت فرمان می‌نشیند.

پس از تصادف حال پدر خیلی مساعد نبوده و به علت برخورد با محافظ میله‌ای ورودی درب ساختمان از چند ناحیه از جمله گلو، دچار بریدگی و جراحت شد. او در حال حاضر در بیمارستان به سر می‌برد و مراحل درمان خود را پشت‌سر می‌گذارد. اما پسر او که ۸ سال بیشتر ندارد، در وضع بهتری قرار دارد.

به گفته پلیس Police این دو نفر هنوز دستگیر نشدند، پلیس نیویورک احتمال می‌دهد که این اتفاق یک سوءقصد یا حمله برنامه‌ریزی شده باشد، زیرا خودرو بدون دلیل از مسیر منحرف شده و مستقیما با پدر و پسر برخورد می‌کند. تحقیقات پلیس همچنان ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟