به گزارش رکنا، شااحمد ساکی  اظهار کرد: ماموران انتظامی و پلیس آگاهی شهرستان با اقدامات اطلاعاتی و بکارگیری شگردهای پلیسی، ۴ سارق منزل، دو سارق اماکن خصوصی، یک سارق سیم برق، یک سارق موتورسیکلت و یک کیف‌قاپ را دستگیر کردند.

وی افزود: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های فنی، به ۶ فقره سرقت اماکن خصوصی، دو فقره سرقت منزل، یک فقره سرقت سیم برق و یک فقره سرقت مغازه اعتراف و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند گفت: از شهروندان در خواست می شود در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند.

کشف سیگار و کود شیمیایی قاچاق در نهاوند

فرمانده انتظامی شهرستان "نهاوند"، از کشف 130کیسه کود شیمیایی قاچاق و 2 هزار و600 نخ انواع سیگار قاچاق توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان خبر داد.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان نهاوند در بازدید از یک انباری در سطح شهرستان، 130کیسه کود شیمیایی40کیلوگرمی را کشف کردند.

وی افزود: در ماموریت دیگری ماموران پلیس آگاهی در بازرسی از یک واحد صنفی، 2 هزار و 600 نخ انواع سیگار قاچاق خارجی قاچاق را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند در پایان با اشاره به این که ارزش کالاهای کشف شده بر اساس نظر کارشناسان،110 میلیون ریال برآورد شده، گفت: 2 متهم این پرونده ها به مرجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟