حجم ویدیو: 6.66M | مدت زمان ویدیو: 00:01:00

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، این سارق که به کمک دو همدستش به یک زن باردار و شوهرش حمله‌ور شده بود با شلیک گلوله یکی از اقوام آنها از پای درآمد.

دو همدست این سارق با خوش شانسی از این حادثه Incident جان سالم بدر بردند. "ایزِکوئیل " ۲۷ ساله به همراه همسر باردارش در حال ورود به خانه عمویش بودند که ناگهان در مقابل درب ورودی مورد حمله این سه سارق قرار گرفتند.

در ویدئویی که توسط دوربین مداربسته ساختمان مجاور محل وقوع حادثه تهیه شده چگونگی وقوع آن را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو سه سارق در حالی که یکی از آن‌ها یک اسلحه در دست دارد و حتی اقدام به شلیک گلوله می‌کند زن باردار و شوهرش را با تهدید به کشتن Killing وادار به تحویل دادن سوئیچ ماشین و تلفن همراه می‌کنند. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که مرد جوان به همراه همسرش وارد حیاط خانه عمویش شده با تهدید سارقان مجبور به دادن تلفن همراه و سوئیچ خودرو به آن‌ها می‌شود.

لحظاتی بعد و حین فرار Escape سارقان "کلائودیو رامون پاردو "، عموی این پسر جوان از خانه خارج شده و با یک کلت کمری به سمت سارقان شلیک می‌کند. در این حادثه که پنجشنبه هفته گذشته در منطقه "لانگچامپس" آرژانتین رخ داد یکی از سارقان که ۱۷ سال داشت مورد هدف قرار گرفت و کشته شد. همچنین سارق دیگری که ۱۸ ساله بود زخمی شد.

گفتنی است؛ جستجو‌های پلیس Police برای دستگیری سارق سوم ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟