حجم ویدیو: 3.69M | مدت زمان ویدیو: 00:00:32

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، این اسکوترسوار که پس از ارتکاب خلاف نخست در تصمیمی ناگهانی قصد عبور از عرض خیابان را داشت با یک خودروی سواری تصادف Crash کرد و سپس توسط یک خودروی شاسی بلند زیر گرفته شد.

ویدئویی که توسط دوربین‌های خیابان تهیه شده چگونگی وقوع این حادثه Incident را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو این زن اسکوترسوار در جهت خلاف خیابان و در حالی که به سمت بالا حرکت می‌کند، دیده می‌شود. لحظاتی بعد در حالی که او در تصمیمی ناگهانی قصد عبور از عرض خیابان را دارد با یک خودروی تاکسی قرمز رنگ که از روبه‌رو در حال عبور است تصادف می‌کند. این ویدئو نشان می‌دهد که پس از این تصادف این زن و اسکوترش هر یک به سمتی پرتاب می‌شوند. در ادامه و در حالی که این زن نیمه بیهوش روی کف خیابان افتاده است، راننده یک خودروی شاسی بلند که از خیابان فرعی در حال ورود به خیابان اصلی است ناگهان از روی این اسکوترسوار رد می‌شود.

در این ویدئو مشاهده می‌شود که شاهدان عینی با دیدن این صحنه به سمت خودروی شاسی بلند دویده و با آگاه کردن راننده خودروی شاسی بلند را متوقف می‌کنند. در ادامه این زن که بطرز معجزه‌آسایی از این حادثه جان سالم بدر برده بود توسط شاهدان عینی از زیر خودرو بیرون کشیده می‌شود.

گفتنی است؛ این حادثه در تاریخ ۴ اکتبر و در شهر" ما انشان " واقع در شرق چین رخ داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟