به گزارش رکنا، در پی تماس با مرکز پلیس 110 استان خوزستان در ساعت 20:30 دقیقه شب گذشته مبنی بر ضرب شتم و بیهوش شدن یک دختر جوان توسط یک مرد فردی که پژو 405 سوار بود پا به فرار گذاشت.

 بلافاصله مأمورین کلانتری16امیرکبیر بهمراه نیروهای اورژانس 115به محل اعزام  شدند.  دختر جوان  بصورت دراز کش روی زمین خوابیده و عده ای زن و مرد دور او جمع شده بودند که شاهدان ماجرا عنوان کردند مرد جوانی با خودروی 405 پلاک شادگان به همراه همسر و فرزند خردسالش جلوی پای 2 دختر جوان ایستاد و به دلیل نامعلومی به صورت این دختر که بیهوش شده بامشت ضربه ای محکم وارد کرد و دختر جوان نیز نقش بر زمین شد.

 پسر مهاجم بلافاصله سوار برخودرو از  محل فرار کرد. دختر جوان که از ناحیه چشم بشدت آسیب دیده بود پس از به هوش آمدن با توجه به مشتی که خورده بود به هیچ عنوان حال خوبی نداشت.

دختر جوان در تحقیقات بعمل آمده اظهار داشت که مرد پژو سوار شوهر خواهرش است و او چند روز پیش به دلایلی به پدر و مادرم توهین کرده بود و من نیز از خواهرم گله کردم که شوهر خواهرم در خیابان شهید منتظری به من حمله ور شد.

 دختر جوان به دلیل حرکت  ناشایست شوهر خواهرش  از وی  شکایت کرد .

لازم به ذکراست تعدادی ازشهروندان وخانواده های آبادانی صحنه مشت خوردن و به زمین افتادن دختر جوان را دیدند که خواستار برخورد قاطع با این فرد شدند.

علی رنجکش

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟