حجم ویدیو: 4.87M | مدت زمان ویدیو: 00:00:43

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سقوط ناگهانی یک پل Bridge روگذر در شهر ووشی واقع در استان جیانگسو چین پنج کشته و زخمی بر جای گذاشت. در این حادثه Incident که در ساعت ۶.۱۰ بعداز ظهر روز پنجشنبه رخ داد، ۳ نفر کشته و دو نیز زخمی شدند. در لحظه وقوع پل تعدای خودرو از روی پل و همچنین پایین آن در حال عبور بودند.

سه خودرو در حادثه سقوط Fall این پل دچار خسارت شدید شدند که یکی از آن‌ها اتوبوسی بود که در نزدیک پل پارک شده بود. در لحظه سقوط پل فردی در این اتوبوس حضور نداشت. تمام افرادی که در دو خودروی دیگر حضور داشتند کشته شدند. دو نفر از قربانیان این حادثه یک مربی مهد کودک به همراه دخترش بودند. مجروحان این حادثه نیز در پنج خودروی دیگر حضور داشتند که در حال عبور از روی پل بودند. بنا به گزارش رسانه‌های محلی چین حال یکی از مجروحان این حادثه وخیم گزارش شده است.

مسئولان محلی عبور یک کامیون با بار بسیار زیاد را علت وقوع این حادثه اعلام کرده‌اند. گفته می‌شود این کامیون در حال حمل مقادیر زیادی فولاد بود. این در حالی است که بنا گفته افراد محلی کامیون‌های عبوری از این پل اغلب دارای بار اضافی هستند.

گفتنی است؛ این پل بخشی از بزرگراه ملی ۳۱۲ در چین است که شهر شانگ‌های را به ژینجیانگ متصل می‌کند. این بزرگراه در سال ۲۰۰۵ افتتاح شده بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟