به گزارش رکنا، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران پیرو تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵، ساعت ۱۲:۳۱ ظهر دیروز بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۵۵، ۹۴ و خودروهای پشتیبانی را به محل حادثه در میدان پونک، خیابان کربلایی احمد، مجتمع تجاری و اداری بوستان اعزام کرد.

محمد طالش خان افسر آماده منطقه یک عملیات که از لحظات اولیه حادثه در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: در محل حادثه یک ساختمان ۶ طبقه تجاری و اداری دیده می شد که یک مغازه به مساحت تقریبی ۳۰ متر مربع با کاربری اغذیه فروشی در آن دچار انفجار و آتش سوزی شده و بر اثر این حادثه دو نفر از کارگران این مغازه دچار سوختگی و مصدومیت شدید شده بودند و توسط عوامل اورژانس حاضر در محل، به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی افزود: آتش نشانان با رسیدن به محل حادثه و تجهیز خود به دستگاه تنفسی به دو گروه سه نفره تقسیم شده که گروه اول توسط چندین رشته لوله آبرسانی به مهار و خنک سازی محل حادثه پرداختند و سیلندر های گاز مایع را از محل حادثه به بیرون از ساختمان انتقال دادند و گروه دوم اقدام به عملیات جستجو در طبقات و تهویه توسط فن های آتش نشانی(فشار مثبت) کردند.

نیروهای عملیات پس از اطمینان از رفع هر گونه خطر و ارائه تذکرات ایمنی به ماموریت خود پایان دادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟