به گزارش رکنا ، سرهنگ "کامیار چهری" گفت: پرونده ای از کلانتر ی 104 عباس آباد برای کشف سایر جرایم متهمان پرونده به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد.

وی عنوان داشت: چکیده پرونده حکایت از این داشت: ساعت 23 بیست و ششم شهریور ماه امسال ماموران هنگام گشت زنی در محدوده خیابان شریعتی به 2 موتورسوار که با یک دستگاه موتورسیکلت آپاچی پلاک مخدوش در حال پرسه زنی بودند ظنین شده و دستور ایست صادر کردند.

سرهنگ چهری با بیان اینکه متهمان بدون اعتنا به هشدار ماموران از محل گریختند ادامه داد: ماموران پس از تعقیب و گریزی موفق به دستگیری متهمان شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان خود را ساکن شهریار معرفی کرده بودند و در بازرسی بدنی از آنان 2 قبضه سلاح سرد و یک عدد ماسک کشف شد بیان داشت: در تحقیقات انجام شده مشخص شد که هر 2 متهم از جمله متهمان سابقه دار پلیس آگاهی پایتخت هستند.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت عنوان داشت: در تحقیقات پلیسی هر 2 متهم به 80 فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کرده و اذعان داشتند: افرادی را که در حال مکالمه تلفنی بودند انتخاب می کردیم و به بهانه آدرس پرسیدن به آنها نزدیک شده و در یک لحظه گوشی همراهشان را قاپیده و به سرعت می گریختیم، سپس گوشی های سرقتی را به 2 مالخر که ساکن شهرستان شهریار هستند، می فروختیم.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه هر 2 مالخر با اخذ نیابت قضائی در مخفیگاهشان دستگیر شدند، گفت: تا کنون 68 تن از مال باختگان شناشایی شده اند و پس از تکمیل پرونده اعضای باند 4 نفره به دادسرا معرفی شده اند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی با دستور مقام قضائی هر 4 متهم با صدور قرار وثیقه روانه زندان شده اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟