به گزارش گروه ترجمه رکنا و به نقل از Daily Express ، دروغی که ملانیا ترامپ در خصوص دانستن و تسلط به چندین زبان خارجی گفته بود برملا شد.

به گفته این رسانه خارجی، ملانیا در خصوص زبان های اروپایی، آلمانی ، ایتالیایی ، فرانسه و کرواتی اظهار داشت که همگی این زبان ها را بلد است و به آن ها تسلط دارد اما چندین بار سوتی های وی موجب شد تا دروغش برملا شود.

از قرار معلوم ، ملانیا در زمانی که از یک مدرسه در فرانسه بازدید کرد فقط به زبان فرانسوی با آن ها خوشامدگویی کرد و مجدد به زبان انگلیسی با آن ها به صحبت پرداخت.

مجدد بار دیگر در یک کنفرانس در فرانسه از مترجم برای صحبت های مکردن استفاده کرد و چندی بعد زمانی که برای بازدید به یک بیمارستان کودکان در ایتالیا رفت با آن ها به زبان محلی و مجدد انگلیسی صحبت کرد.

یک زبان شناس آمریکایی با بررسی صحبت های ملانیا اعلم کرد که همسر رئیس جمهور خود را محدود به انگلیسی و همچنین زبان اسلوونیایی که زبان مادری او است، می کند به همین خاطر در تمامی مکان هایی که وی به همراه ترامپ می رود با زبان انگلیس صحبت می کند و این دروغ او برای تسلط به زبان های دیگر رازش را فاش کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟