حجم ویدیو: 3.97M | مدت زمان ویدیو: 00:01:03

بهگزارش گروه حوادث Accidents رکنا، کم نیستند سیاستمدارانی که در هنگام وقوع حادثه Incident یا بلاهای طبیعی ناگهان برای خودنمایی ظاهر می شوند و به جای بالا زدن آستین برای کمک به افراد حادثه دیده فرصت را برای آینده سیاسی خود غنیمت می‌شمارند. این افراد با تهیه فیلم و عکس و ارائه آن در زمان انتخابات از احساسات عوام سوءاستفاده و سعی می‌کنند دوام مسند سیاسی خود را فراهم کنند.

اما همیشه ماجرا آنطور که اینگونه افراد می‌خواهند پیش نمی‌رود و وقوع حوادث غیرمنتظره نتیجه ای عکس رقم می زند. مانند اتفاقی که به تازگی برای یک سیاستمدار محلی هندوستان رخ داد و او هنگام تهیه عکس و فیلم به داخل آب سقوط Fall کرد.

این اتفاق زمانی رخ داد که " رام کریپال یاداو"، از حزب باهاراتیا جاناتا با حضور در یک منطقه سیل زده در ایالت بیهار هند قصد گرفتن عکس با تعدادی از سیل زدگان را داشت. هنگامی که این سیاستمدار پارلمان هند به همراه تعدادی از افراد محلی سوار بر قایق شدند و آماده گرفتن عکس می‌شدند ناگهان قایق واژگون شد و او به داخل آب افتاد.

ویدئوی که تبدیل به ویدئویی داغ در توئیتر شده است، لحظه وقوع این حادثه را نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که رام به همراه تعدادی از افراد محلی سیل زده از جمله یک کودک سوار بر قایق می‌شوند. پس از ورود قایق به داخل آب این سیاستمدار دائما به سمت دوربین ها خیره شده و با نگه داشتن کودک در کنار خود سعی می‌کند تا عکسی تاثیرگذار را تهیه کند. اما ناگهان قایق واژگون شده و تمام سرنشینان آن به داخل آب سقوط می‌کنند. بلافاصله عکاسان و شاهدان عینی دست به کار شدند و آنها را از آب خارج می‌کنند.

انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی با واکنش کاربران نیز همراه بود. برخی از کاربران در کامنت‌های خود به انتقاد از این سیاستمدار هندی پرداختند و اشاره کردند وقتی او برای حفظ حیات سیاسی و مسندش جان یک کودک را به خطر می‌اندازد آیا لیاقت خدمت به مردم را دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟