به گزارش رکنا، مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بامداد امروز یک دستگاه پژو 405 روبروی کوه صفه اصفهان منفجر شد و 4 مصدوم به جا گذاشت.

غفور راستین در اصفهان از وقوع حادثه انفجار یک دستگاه سواری پژو 405 در ساعت 3 و 31 دقیقه بامداد روز جمعه خبر داد و اظهار کرد: این حادثه روبروی کوه صفه رخ داده و 4 مصدوم که 4 مرد 20 ساله بودند به جا گذاشت، این مصدومان با 2 کد آمبولانس اورژانس 115 به بیمارستان الزهرا(س) اصفهان منتقل شدند.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان همچنین از حادثه انفجار ساختمان مسکونی در ساعت 8 و 23 دقیقه امروز در شهرضا سخن گفت و افزود: علت این حادثه که در خیابان اردیبهشت شهرضا رخ داده نامشخص بوده و 3 مصدوم شامل 2 مرد و یک زن به جا گذاشت که با 2 دستگاه آمبولانس اورژانس 115 به بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرضا منتقل شدند.

وی با اشاره به اینکه روز گذشته هم یک دستگاه سواری سمند در محور اردستان به مهاباد واژگون شد که 6 کشته و مصدوم به جا گذاشت، ادامه داد: فوتی‌های این حادثه یک مرد و یک زن و مصدومان نیز یک مرد و 3 زن بودند که با 2 دستگاه آمبولانس اورژانس 115 به بیمارستان شهید بهشتی اردستان انتقال داده شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟