حجم ویدیو: 6.50M | مدت زمان ویدیو: 00:01:02

به گزارش رکنا، سقوط ناگهانی موانع فیزیکی کنار خیابان بر سر تعدادی عابر پیاده در شهر گوانژو چین موجب شد تا صحنه‌ زیبایی از همبستگی، توسط شاهدان عینی خلق شود. پس از آنکه وزش باد شدید موجب سقوط موانع فیزیکی کنار خیابان بر سر تعدادی از عابران پیاده شد بلافاصله رانندگان عبوری و تعدادی از مسافران که از نزدیک شاهد این صحنه بودند وارد عمل شدند و به کمک افراد گرفتار شده شتافتند.

در ویدئویی که توسط دوربین مداربسته خیابان ضبط شده است، اقدام انسان‌ دوستانه این افراد را به تصویر می‌کشد. در ابتدای ویدئو مشاهده می‌شود؛ ناگهان به دلیل وزش باد شدید موانع فیزیکی بر سر چند عابر پیاده که به نظر می‌رسد یکی از آن‌ها مادر دو کودک باشد، سقوط می‌کند. در حالی که یکی از کودکان با دیدن صحنه گرفتار شدن مادرش شدیدا دچار وحشت شده است، بلافاصله شاهدان عینی وارد عمل شده و با بلند کردن موانع فیزیکی قربانیان و از جمله مادر این کودک را نجات می دهند.

بنا به گزارش رسانه‌های چین سه قربانی این حادثه به بیمارستان منتقل شدند. گفتنی است؛ این صحنه زیبا و دیدنی هفته گذشته در یکی از خیابان‌های شهر گوانژو چین خلق شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟