به گزارش رکنا ، قاضی دشتی فدکی، جانشین دادسرای انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: پس از شش ماه اقدامات پیچیده اطلاعاتی و عملیاتی سرانجام دو اخلالگر که بازار شکر که ۱۰هزاتن شکر دولتی را تا هرکیلو تا ۹۷۰۰ تومان فروخته بودند توسط نیرو‌های اداره کل وزارت اطلاعات خراسان رضوی در مشهد دستگیر شدند.

او ادامه داد: در بهمن ماه پارسال تیم‌های بازرسی سازمان صمت یک تریلی شکر را در بیابان‌های اطراف مشهد مورد شناسایی قرار دادند و معلوم شد که یکی از عمده فروشان شکر پشت پرده این اقدام قرار دارد.

جانشین دادسرای انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: مشخص شد که بیش از ۵هزار تن شکر با تبانی افراد صاحب قدرت از مسیر خود خارج و به یک واحد تولیدی در حاشیه شهر مشهد منتقل شده چند روز بعد محموله حدود ۱۲۰ تنی توسط معاونت بازرسی سازمان صمت شناسایی شد.

او تصریح کرد: فاکتور یک واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد در لیست ارائه شده به نام فردی یک هزار و ۳۷۰ تن شکر ۳۴۰۰ تومانی از کارخانه خارج شده در حالی که او یک راننده نیسان بود و بخاطر مشکلات مالی، از محل سکونتش متواری بود.

جانشین دادسرای انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: فردی دیگر هم که به نام او چهار هزار و ۱۸۵ تن شکر دولتی از کارخانه خارج شده به هیچ عنوان روحش هم از خرید شکر خبرنداشت.

قاضی دشتی افزود: فلش تمامی جرایم صورت گرفته از سوی اخلالگران به سمت حدود چهار نفر می‌چرخید که در این میان دونفر آن‌ها عاملان اصلی بودند که بازداشت شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟