به گزارش رکنا، سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس از وقوع یک فقره قتل در شهرک دیره گیلان‌غرب، کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان به سرعت در محل حاضر شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه افزود: در بررسی کاراگاهان مشخص شد، فرد مقتول از پشت سر مورد اصابت گلوله اسحله پران قرار گرفته و به علت شدت جراحت وارده جان خود را از دست داده است.

وی تصریح کرد: پلیس آگاهی به سرعت کار شناسایی عامل این حادثه را آغاز و با توجه به تحقیقات انجام شده و سرنخ های بدست آمده مشخص شد گلوله توسط همسر مقتول شلیک شده است.

آمویی ادامه داد: پس از کشف این موضوع، کاراگاهان توانستند به سرعت و در فاصله حدود 2 ساعت پس از وقوع قتل، زنی که همسرش را به قتل رسانده بود شناسایی و دستگیر کنند.

وی افزود: متهم در بازجویی ها ضمن اعتراف به قتل همسرش، انگیزه خود را از این کار اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

این مقام انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه تحقیقات بیشتر در این خصوص ادامه دارد، از شهروندان خواست تا هنگام بروز مشکلات خانوادگی موضوع را از طریق مراجع ذی‌صلاح حل و فصل کنند.

آمویی همچنین از ارائه مشاوره‌های رایگان در همه زمینه‌ها از جمله مشکلات خانوادگی به عموم شهروندان خبر داد و گفت: این مشاوره‌ها به صورت رایگان در همه کلانتری‌های سطح استان توسط کارشناسان مجرب به شهروندان ارائه می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟