به گزارش رکنا ، با هوشیاری ماموران انتظامی شهرستان "نیکشهر" 3 گروگان از چنگال آدم ربایان آزاد شدند.

سردار "احمد طاهری" درباره جزئیات این خبر گفت: با دریافت گزارشی مبنی بر به گروگان گرفته شدن 3 مرد در روستای "هیتَک" شهرستان ایرانشهر موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد گروگانگیران که با مسئول یکی از کمپ های ترک اعتیاد آن شهرستان اختلاف قبلی داشتند به بهانه انتقال یک معتاد برای درمان، با این کمپ تماس گرفته و 4 نفر از نیروهای این مرکز ترک اعتیاد برای انتقال فرد معتاد در نیمه شب دهم شهریورماه جاری با یک دستگاه پراید به روستای هیتک اعزام می شوند.

پس از رسیدن نیروهای مرکز ترک اعتیاد به محل، گروگانگیران 3 نفر از سرنشینان پراید را که از خودرو پیاده شده بودند به گروگان گرفتند و راننده پراید علیرغم تیراندازی آدم ربایان موفق به فرار شد.

این مقام ارشد انتظامی ابراز داشت: در ادامه گروگانگیران مسلح این 3 نفر را با یک دستگاه پژوپارس و یک دستگاه پژو 405 به کوه های اطراف روستای هیتک منتقل کردند.

مأموران پلیس بلافاصله طرح مهار را اجرا و با استفاده از شیوه و شگردهای خاص پلیسی 3 نفر از آدم ربایان را شناسایی و در عملیاتی ضربتی به صورت جداگانه در مخفیگاه‌هایشان دستگیر کردند.

سردار طاهری بیان کرد: آدم ربایان که از شناسایی خود و دستگیری 3 نفر از همدستانشان مطلع شده بودند عرصه را بر خود تنگ دیده و گروگان ها را صبح روز یازدهم شهریورماه جاری صحیح و سالم رها کرده و متواری شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: تحقیقات برای دستگیری سایر متهمان این پرونده ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟